Ads 468x60px

18 Mayıs 2012 Cuma

Bilgisayarlar İle İlgili Merak Edilen Herşey

Bilgisayarlar ile İlgili 180 Soru ve Cevap

Burdaki yöntemlerin Yüzde 90'ı tüm windows’lar da geçen kodlar ve yöntemlerdir, genel sorunlar olduğu için bunları göz önünde bulundurun.

Bilgisayarda çalışırken, film seyrederken, internet'te sörf yaparken yada yeni aldığınız bir donanımı takarken en çok karşılaştığınız kronik sorunların çözümlerini bu yazıda bulabilirsiniz.

Bilgisayarlar, donanım ve kullandığımız yazılımların bütününden oluşuyor. Bir bilgisayarın donanımı kusursuz çalışsa bile, yüklenen yazılımların hataları ya da donanımla uyumları sorun teşkil edebiliyor. Kusursuz, tıkır tıkır çalışan bir bilgisayar idealden başka bir şey değildir. Bilgisayar kullanırken sorunlarla karşılaşmak çok doğaldır. Sorunlarla karşılaştığınızda paniğe kapılmayın, verilerinizi kaybetmediğiniz sürece bilgisayarınıza zarar verecek ya da çözülmeyecek hiçbir sorun yoktur. İşte yazılım, donanım, internet ve Windows'la ilgili en çok karşılaşılan soru ve cevapları.

NOT: Bu yazıyı WORD'e atın ve saklayın,bir çok sorunun cevabını burada bulacaksınız.Worpad arama buttonunu kullanarak sorununuzla ilgili anahtar kelime kullanın,böylece sorunun cevabına daha hızlı ulaşıcaksınız.


Kaynak: Anonim (Bilinmiyor)

Dosya Boyutu: 388 KB.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder